BLOG & HABER İÇERİĞİ

KITCHENAID 5KFP0719 Mutfak Robotunda Kampanya

Sonbahara hazırlandığımız ve okulların açıldığı bu günlerde Kitchenaid'den ailemizin gurme aşçılarına güzel bir sürpriz. 


16 Aylül 2019 - 16 Ekim 2019 tarihleri arasında mağazalarımızdan yapacağınız Kitchenaid 5KFP0719 model harika ve kullanımı en kolay mutfak robotuna 1.299.00 TL yerine sadece 999.00 TL ödeyeceksiniz. Kampanya stoklarla sınırlı olup Aras Ev Aletleri aynı tarihlerde diğer ürünlerde de özel fiyat uygulamasına girecektir. Ödemelerinizde de peşin fiyatına taksit uygulaması olacaktır. Bu ürünü görmek, incelemek ve almak için Ataköy A Plus AVM  -1 Kat No : 11-12 ye sizleri bekleriz. 


Not : Kampanya stoklarla sınırlıdır. !!


Hadi gelin hem Kitchenaid markasını, hem de bu harika mutfak robotunu tanıyalım. 

Kampanya Geri Sayım

:
:
:
:

KİTCHENAİD HAKKINDA

 

MARKANIN ÖZÜ

 

KitchenAid neredeyse yüz yıllık bir süredir Yemeği Ciddiye Almaktadır ve ürünleri de profesyonel performans, sanatsal kalite ve simge haline gelmiş tasarımın mükemmel karışımını en iyi şekilde yansıtmaktadır.

 

PROFESYONEL PERFORMANS 

KitchenAid ürünlerini tasarlarken, her zaman için profesyonellerden tavsiye, görüş ve öneri almıştır. Bunun yanı sıra yüksek kaliteli üretim süreçleri de mutfaktaki tutkunuzu başarısı kanıtlanmış performans ile en üst düzeye çıkaracaktır. İster yemek pişirmeye yeni başlıyor, ister uzman seviyesine gelmek üzere olun, KitchenAid bu yoldaki ideal ortağınız olacaktır: tüm cihazlarımız profesyonel aşçılar ile işbirliği içinde tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Bu uzun süreli ilişkinin bir sonucu olarak, üstün, profesyonel sonuçlar veren teknoloji ve malzemeler ile donatılmış bir dizi ürün sunabilmekteyiz. Bu da kaliteli, şık ve yüksek performanslı cihazların yanı sıra menüleriniz ve mutfak tasarımınız için çok daha fazla seçenek anlamına geliyor. “Yemeği ciddiye almanın” anlamını gerçekten bilen herkes, artık KitchenAid ürünleri sayesinde profesyonel sonuçlar elde edebiliyor.

ARTISAN KALİTESİ (AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ) 

 

KitchenAid deneyiminde öne çıkan ilk duyular görme ve dokunma olacaktır. Temelde, KitchenAid cihazları ince işçilik, dayanıklılık, sofistike materyaller, sağlamlık ve ayrıntıya verilen önem ile eş anlamlıdır. Paslanmaz çelik verdiği dayanıklılık hissine ek olarak, göze ve ele hitap eder. Tüm bu bileşenler, hem büyük hem de küçük ev aletlerinde ayrıntıya verilen önem ve gösterilen özen ile birleşir.

SİMGE HALİNE GELMİŞ TASARIM


KitchenAid’in tüm küçük ev aletleri, büyük ev aletleri ve pişirme gereçleri serileri, her mutfağa karakter katan, simge haline gelmiş Stantlı Mikser’den ilham alınmış, modası geçmeyen, farklı ve cesur tasarımları ile her zaman için öne çıkmıştır. İnce işçilik, dayanıklılık, sağlamlık, kaliteli malzemeler ve ayrıntıya verilen önemin KitchenAid'in tüm tezgah üstü ve bağımsız ya da dahili büyük ev aletlerinin temelini oluşturduğu ve oluşturmaya devam edeceği tartışılmaz bir gerçektir.

KAMPANYA ÜRÜNÜNÜ TANIYALIM

 

1,7 L MUTFAK ROBOTU 5KFP0719 Salatalık, domates, peynir gibi birçok malzemeyi kolayca doğrayın, püre yapın, yoğurun, karıştırın ve dilimleyin, pizza ve ekmek hamuru yoğurun.

 

 

DOĞRA VE DİLİMLE

Kalın veya ince: nasıl dilimlemek veya püre yapmak isterseniz ona göre bıçak var. Bu alet her şeyle başa çıkabilir.

 

TAM GEREKSİNİMLERİNİZE GÖRE

Hamur bıçağını kullanarak dakikalar içinde hamur karıştırın ve yoğurun. Fırından yeni çıkan ekmeğin kokusu mutfağınıza yayılsın. Mmm!

KÜÇÜK PARÇALARA AYIRMA

Peynir rendelemek, havuçları ince şeritler halinde kesmek ya da nohut püresi yapmak mı istiyorsunuz? Parmaklarınızı yormadan saniyeler içinde yapabilirsiniz.

KULLANIMI KOLAY

Oyalanma yok. Sıkıca kapanan kapağı ve sağlam duruşlu gövdesi ile hazırlığınız son derece kolay olacak.

TEMİZLEMESİ KOLAY

Pürüzsüz yüzeyi ve cilalı kasesi temizlemeyi kolaylaştırır. Gövdeyi silin ve parçaları bulaşık makinesine atın.

SAKLAMASI PRATİK

Tüm parçalar kasenin içine kolayca yerleşir ve kablo tertipli bir şekilde taban kısmına sarılır.

ÜRÜN RENKLERİ