STARCITYT AVM - KÜÇÜK EV ALETLERİ

 

MAĞAZASI

STAR CITY AVM KÜÇÜK EV ALETLERİ

"Küçük Ev Aletleri" birbirinden maharetli güzel yardımcılarımız. Mutfağınıza kolaylık ve sağlık getiren, evinizin her köşesinde yardımınıza koşan hızlı ve güzel aletlerimiz. 


Aras Ev Aletleri son yılların gözde ve markaların en gözde ürünlerini mağazalarında bulunduruan ve çok rahat ulaşılabilecek yerlerde hizmet vermeyi görev edinmiştir. 

Markaların bazı ürünleri diğer kardeşlerine göre uç noktalara çıkacak beğenileri kazanmıştır. Fiyat / kalite endeksi, kullanım olaylığı, geçmişten gelen kendini kanıtlamışlık bazı ürünleri model isimlerine kadar piyasada eszberletmiştir. Bu ürün alınacaktır, başka yolu yoktur. 


Biz bu ürünleri müşterilermizi dinleyerek, piyasa araştırması yaparak, bazen de bizzat evimizde kullanarak ortaya çıkartıyoruz. Ortaya çıkan bu ürünleri teste tabi tutuyoruz. Evet bizim vitrinimiz bu teste tabi tutulan, tavsiye edilen, beğenileri bizlerle paylaşılan ürünlerden oluşmakta. Gereksiz kalabalık yapmayan, beğeneceğinizden emin olduğumuz ürünlerle dolu STARCITY AVM mağazamıza sizleri de bekliyoruz. 

MAĞAZAMIZDAKİ  MARKALAR

STARCITY AVM Küçük Ev Aletleri Mağazamızda bulabileceğiniz dünya markaları yanda sıralanmıştır. Montajı olan her ürünün siz kullanana kadar takibi tarafımızdan yapılmakta, her konuda bilgi verilmektedir. 

Bir çok ürünümüzde standard garantinizin yanında ek garanti uzatma inkanı da sunmaktayız. Küçük Ev Aletleri mağazamızda ; son on yılın modası mutfak şefi ürünlerinin en kalitelilerini bir çok modelde bulabileceksiniz. Yine en iyi marka ve model süpürgeler, kazanlı ütüler, pişirme grubu ürünleri, her çeşit mikser ve blender, sağlığınız için gerekli ev gereçlerini yerinde görerek alacaksınız. 

İLETİŞİM & HARİTA

ADRES
Yenibosna Merkez mah. Starcity AVM

Avm Kat :1 No :09 Bahçelievler / İst.


En Gözde Markalar İçin Aras Ev Aletleri Mağazaları

  • s1.jpg
  • s2.jpg
  • s3.jpg