BEYLİKDÜZÜ MİGROS AVM

LG BRANDSHOP

 

MİGROS AVM LG BRANDSHOP

LG'nin felsefesi, insanları ve samimiyeti birbirine bağlar. Amacımız, müşterilerimizi anlamak ve sınırsız yenilikler aracılığıyla optimum çözümler, yeni deneyimler sunmak. Böylece müşterilerimizin daha iyi yaşamlara yönlendirilmesine yardımcı olmaktır. 


Yeni faaliyetleri keşfetmeye, daha fazla yaşamaya, daha iyi bir yaşama kavuşmayı hayal edenlere ve bu konuda duyarlılık gösteren tüketicilere ulaşmaya çalışıyoruz. Marka imajımızı kademeli ve sürekli olarak geliştirdik, iletişim kurmak için her zaman "Life’s Good" dedik. Çağdaş ama özgün olan temel felsefelerimizi daima modern çağda geliştirmeye devam ediyoruz.


Aras Ev Aletleri olarak 21. Yüzyılın dünya genelinde en büyük markalarından olan  LG markasını da Beylikdüzü AVM gibi bir yerde sizlere ulaştırmak çok büyük bir mutluluk.  Bizler "önce müşteri" anlayışımız ile müşterilerimizin takdirini kazanarak sizlere alıştığınız ve sevdiğiniz Aras Ev Aletleri kalitesini yaşatmaya devam etmek isiyoruz. Umarız bu amacımızda mutlu günlerimizi devam ettiririz.

MAĞAZAMIZDAKİ

LG ÜRÜNLERİ

Beylikdüzü Migros AVM 'de hizmete başlayan mağazamızda. LG Marka son model tv ler, beyaz eşya ürünleri, ısıtma ve soğutma cihazları, iletişim cihazlarını bulacaksınız. 

İLETİŞİM & HARİTA

ADRES
Barış mah.E-5 yanı Beylikdüzü Migros  AVM

Kat :1 No :B-29 Beylikdüzü / İst.


En Gözde Markalar İçin Aras Ev Aletleri Mağazaları

  • 11.jpg
  • 2.jpg
  • 33.jpg
  • 44.jpg