ATAKÖY PLUS AVM - KÜÇÜK EV ALETLERİ MAĞAZASI

A PLUS AVM KÜÇÜK EV ALETLERİ

Onlar evimizin her odasında, her geçen yıl gelişen ve beklentilerimizi yükselten markalarla vazgeçilmez oldular. 

Hayatınızı kolaylaştıran küçük ev aletleri ve küçük ev aletleri seti, aradığınız küçük ev aletleri markaları uygun fiyat & kampanya fırsatlarıyla

Temizlik ürünleri, mutfak ürünleri, ütüleme, keyif için en leziz kahveyi yapmamızda yardımcılarımız. Yüzyıllardır kullanıdğımız ev aletlerimiz her geçen gün daha bir sofistike ve üstün fayda sunmaya devam ediyorlar. 

Aras Ev Aletleri müşterilerimiz tarafından kabul görmüş ve memnuniyet derecesi yüksek ev aletlerimizi garantili ve uygun fiyattan sunmaya devam ediyor. 

Ataköy A Plus AVM içinde varolan Siemens Showroom mağazamıza ek olarak sadece küçük ev aletleri konusunda uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.  

Bölgemizden gelen müşterilerimiz yanında İstanbul'un ve hatta Türkiye'nin her bölgesine de ürün tedariği yapmaktayız. Bizlere verdiğiniz güven ve destek için teşekkür ederiz. 

MAĞAZAMIZDAKİ  MARKALAR

ATAKÖY A PLUS AVM Küçük Ev Aletleri Mağazamızda bulabileceğiniz dünya markaları yanda sıralanmıştır. Montajı olan her ürünün siz kullanana kadar takibi tarafımızdan yapılmakta, her konuda bilgi verilmektedir. 

Bir çok ürünümüzde standard garantinizin yanında ek garanti uzatma inkanı da sunmaktayız. Küçük Ev Aletleri mağazamızda ; son on yılın modası mutfak şefi ürünlerinin en kalitelilerini bir çok modelde bulabileceksiniz. Yine en iyi marka ve model süpürgeler, kazanlı ütüler, pişirme grubu ürünleri, her çeşit mikser ve blender, sağlığınız için gerekli ev gereçlerini yerinde görerek alacaksınız. 

İLETİŞİM & HARİTA

ADRES
Ataköy 6.kısım.Ataköy Konakları Aplus

Avm Kat :-1 No :11-12 Ataköy Bakırköy / İst.


En Gözde Markalar İçin Aras Ev Aletleri Mağazaları​​​​​​​

  • kea-a-plus.jpg
  • kea-2a.jpg
  • kea-3b.jpg