Aplus AVM Siemens : 212 - 8520064

Starcity AVM Siemens : 212 - 6034747

Aplus AVM K. Ev Alt. : 212 - 5592470

Starcity AVM K. Ev Alt. : 212 - 6034070

ÜSTÜN TEKNOLOJİNİN VÜCUT BULDUĞU YER

Uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile Aras Ev Aletleri Mağazalarında !


SİZE SUNDUKLARIMIZ

SOLO & ANKASTRE ÜRÜNLER

TV & ELEKTRONİK ÜRÜNLER

İKLİMLENDİRME ÜRÜNLERİ

KÜÇÜK EV ALETLERİ


TEKNOLOJİYİ SİZİN İÇİN TAKİP EDİYORUZ !

Günümüzde, hayatımızı kolaylaştırmak adına bir çok çalışmalar yapılmakta ve ürünler üretilmektedir.  Ekonomimiz doğrultusunda biz bu ürünlere ulaşabilmekteyiz. Uzun ömürlü, yüksek yarar sağlayan ve uygun fiyatlı ürünler elbetteki ilk seçeneğimiz. Biz bu ürünleri itina ile seçiyor ve tüketiciler tarafından da onaylanmış özel ürünleri mağazalarımızda sizlere sunuyoruz. 


İhtiyacınızı biliyor ve ona göre vitrinimizi, portföyümüzü hazırlıyoruz.  Sizleri dinliyor ve seçenek yığını yerine nokta atışı ile verimliliği yükseltme amacı güdüyoruz. Biz işimizi biliyor ve sizi mutlu ediyoruz. 

Hayatınızı Kolaylaştıran

Kendinize ayıracağınız zamanı sizin adınıza çoğaltan, yakından takip edebileceğiniz ürünler

Tablo Gibi Ürünler

Sadece yaptığı işi ile değil, gözünüze ve zevkinize hitap eden heyecan veren ürünler 

Garanti Uzatma

Paranızı ve ürününüzü korumak adına sizlere extra garanti imkanı

 HİZMETTEKİ MAĞAZALARIMIZ

A-PLUS AVM 1 - ATAKÖY

A Plus AVM, 25.000 m² kiralanabilir alana sahip 140 mağaza ile hizmet vermektedir. Alışveriş konseptine yepyeni bir soluk getirmek amacı ile alışveriş anlayışında fark yaratan hizmetini ve seçkin markaları tüketiciyle buluşturmaktadır.

A-PLUS AVM 2 - ATAKÖY

Açıldığı 14 Nisan 2010 yılından bu yana stil sahibi, marka algısı yüksek, kültürel ve sanatsal etkinlikler ile kendini sürekli geliştiren A Plus AVM, yüksek sosyal sorumluluk bilinci gözetir. “Yanı başınızdaki en kaliteli alışverişin adresi

STARCITY AVM - BAHÇELİEVLER

Dünyaca ünlü markaların ürünlerine sahip olma ayrıcalığını ile Starcity Outlet AVM, sizlere keyifli, rahat ve hesaplı alışveriş için gerekli her türlü konforu sunarak, hedeflerinizi yükseltmeye , hayatınıza renk katmaya devam ediyor

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ ?                    AYRINTILAR İÇİN BİZİ ARAYINIZ .. 


GÖZDE ÜRÜNLERİMİZ

ÇALIŞTIĞIMIZ  MARKALAR

Aras Ev Aletleri olarak çalıştığımız, satışını yaptığımız markalarımızı özenle seçiyoruz ve ilerleyen dönemde de seçeceğiz.. Müşterilerimizin memnun kaldıkları ve önerdikleri ürünleve rin markaların yanında bizimle çalışmak isteyen firmaların bize ulaşması ayrı bir değerdir, önemlidir. Lütfen firma sorumlumuz ile irtibata geçip ürün ve marka önerilerinizi bize iletiniz. !! Uygun fiyat ve özel ödeme kolaylıkları ile gelen her türlü teklife açığız. 

Teşekkür ederiz.